Brandsanering-sig.jpg

Brandskador

Fuktskador

Rekonditionering

Specialsaneringar

Galleri

Om oss

Kontakt

 

kontor.jpg

Brandskador hela distriktet,

vattenskador i Älvsborg

 

Huvudkontor:

 

 

Telefonnummer:

Brandsanering Väst AB

Barnhemsgatan 13

506 48  Borås

 

Brandsanering Göteborg AB:

Lilla Holmen 3

424 57  Gunnilse

 

 

033 – 23 10 90

 

 

Faxnummer:

033 – 25 65 10

Filial Varberg:

 

Jourtelefon 24h

Södra Vägen 36

432 51  Varberg

 

0705 - 25 64 01

 

Vattenskador i Halland

Kontor:

 

Telefonnummer:

Avfuktningsteknik Halland AB

Härdgatan 32

432 32  Varberg

 

0340 – 21 99 70

 

Jourtelefon 24h

0707 – 60 77 03

 

epost.jpg

Skadeärenden

Rekonditionering

 

Dina kontaktpersoner hos oss:

 

2UJ.jpg

Ulrika Jansson

 

VD

ulrika.jansson@brandsanering.se

1MJ.jpg

Marcus Jansson

 

Arbetsledare brand-

och vattenskador

Hela distriktet Älvsborg & Halland

marcus.jansson@aftab.se

 

0707-60 77 07

kent_arvidsson.jpg

Kent Arvidsson

 

Arbetsledare vattenskador

Hela distriktet Halland & Älvsborg

kent.arvidsson@aftab.se

 

0707-60 77 03

16CJ.JPG

Christian Jansson

 

Arbetsledare brand- och lösöreskador

Koordinering

Hela distriktet Älvsborg & Halland

christian.jansson@brandsanering.se

 

0703-29 17 42

16CJ.JPG

Magnus Danielsson

 

Arbetsledare brandskador

Hela distriktet Älvsborg & Halland

magnus.danielsson@brandsanering.se

 

0708-41 11 32

kent_arvidsson.jpg

Johan Eriksson

 

Arbetsledare brandskador

Göteborg & Halland

johan.eriksson@brandsanering.se

 

0705-25 64 91

kent_arvidsson.jpg

Bernt Magnusson

 

Fukttekniker

Norra Älvsborg & Borås

bernt.magnusson@aftab.se

 

0707-60 76 19

kent_arvidsson.jpg

Magnus Husar

 

Fukttekniker

Västra & södra Älvsborg samt Sjuhärad

magnus.husar@aftab.se

 

0707-60 76 92

kent_arvidsson.jpg

Jonas Mars

 

Fukttekniker

Sjuhäradsbygden & Borås

jonas.mars@aftab.se

 

0707-60 77 84

kent_arvidsson.jpg

Thomas Schramm

 

Fukttekniker

Södra Halland

thomas.schramm@aftab.se

 

0707-60 76 31

kent_arvidsson.jpg

Ludvig Nilsson

 

Fukttekniker

Halland

ludvig.nilsson@aftab.se

 

0707-66 64 39

kent_arvidsson.jpg

Adam Strand

 

Fukttekniker

Halland

adam.strand@aftab.se

 

0707-60 75 52